Iepazīsim karameļu tapšanas procesu!

Iepazīsim karameļu tapšanas procesu!

29.maijā Raunas vidusskolas 7. un 8.klases skolēni kopā ar 8.klases audzinātāju “Madonas karamelēs” iepazina karameļu tapšanu. Skolēni, skatoties video un klausoties “Madonas karameļu” īpašnieka stāstījumā, uzzināja, ka karameļu tapšanas procesā ir jāparāda savs mākslinieciskais talants, izdoma un, lai nonāktu līdz garšīgajiem našķiem, ir ieguldīts daudzu cilvēku darbs. Darbnīcas īpašnieks uzsvēra, ka skolā noteikti cītīgi jāmācās visi mācību priekšmeti, jo, sēžot skolas solā, vēl nevari būt pārliecināts, ka, piemēram, matemātika vai vizuālā māksla turpmākajā dzīvē nenoderēs.

Pasākuma dalībnieki, gatavojot dažādu formu, garšu un krāsu karameles, pārliecinājās, ka darbiņš, kas pirmajā brīdī šķita vienkāršs, nepavisam nav tāds, ka ir jāspēj īsā mirklī koncentrēties un par gala rezultātu esi atbildīgs tikai pats. Nodarbības vadītājs mudināja uzdrīkstēties, riskēt, jo tā dzīvē dažkārt var atrast savu īsto profesiju, piepildīt sapņus, izstāstīja par savu ceļu, līdz nonākšanai pie ģimenes uzņēmuma dibināšanas.

Paldies 8.klases audzinātājai Airai Kārkliņai par kopā būšanu ar skolēniem! Paldies 7.klases skolniecei Pārslai Brokai par pasākuma aprakstu! Pateicība Raunas novada domei par piešķirto transportu! Nodarbība “Iepazīsim karameļu tapšanas procesu!” kā karjeras attīstības atbalsta pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Pedagoģe, karjeras konsultante Inta Paipala

Ievietots 9 Jun, 2019 | Informāciju sagatavoja Ilze Podniece | Karjeras izglītība