Labais darbs rudenī

Labo darbu nedēļā, 20.oktobrī, 5.un 6.klases skolēni kopā ar savām audzinātājām devās uz pansiju “Rauna”, lai tās iemītniekus iepriecinātu ar nelielu koncertu. Skolēni izteiksmīgi runāja dažādu latviešu autoru dzejoļus, dziedāja dziesmas, Justīne spēlēja muzikālu skaņdarbu. Kitija nolasīja pašas sarakstīto dzejoli par Latviju. Pēc aplausiem varēja spriest, ka bērnu sniegums ir iepriecinājis pansijas iemītniekus.

Ar to mūsu labais darbs vēl nebeidzās. Visi draudzīgi devāmies grābt rudenīgi biezo lapu segu. Šajā darbiņā mums pievienojās arī Montas mamma. Strādājot pulkā, vienam otru uzmundrinot, darbs gāja no rokas, un mēs nedaudz atvieglojām pansijas iemītnieku un darbinieku ikdienas soli.

Pēc darba mūs gaidīja kārdinoši smaržīgs pārsteigums – garšīgas ābolmaizes un veselīga zāļu tēja. Paldies pansijas saimniecītēm, darbiniekiem un iemītniekiem par laipno uzņemšanu!

Mēs visi par piektdienas pēcpusdienā paveikto jutām gandarījumu. Uz tikšanos nākamajā reizē, kad dosimies iepriecināt citus un paši sevi!

Labo darbu aprakstīja un paldies par paveikto 5. un 6.klases skolēniem, Montas mammai, kā arī 6.klases audzinātājai Sarmai Bērziņai saka 5.klases audzinātāja Inta Paipala.

Ievietots 25 Oct, 2017 | Informāciju sagatavoja Kristiāns Kiršteins