ZZ čempionāts

6.klases komanda ZZ Čempionātā

23.maiju 6.klases 11 skolēnu komanda gaidīja ar nepacietību, jo tā bija diena, kad Ropažu novadā, sporta kompleksā “333”, risinājās ZZ Čempionāta fināls.

Lai nokļūtu finālā, skolēni un audzinātāja gatavoja mājas darbu – domāja un filmēja unikālo klases “uzvaras kustību” -, digitāli pildīja dažādus uzdevumus pusfinālā, kā arī veica FIZMIX eksperimentu un to filmēja. Pusfinālā tika pārbaudītas gan katra klases biedra individuālās, gan komandas sadarbības prasmes.

Mūsuprāt, ZZ Čempionāta mērķis - veicināt savstarpēju cieņu, iecietību, draudzību Latvijas skolēnu vidū, attīstīt spējas sadarboties komandā, kā arī palīdzēt skolēniem atklāt sevī līderības prasmes un attīstīt tās – tika veiksmīgi saniegts. Pildot daudzveidīgus, aizraujošus uzdevumus finālā, 9 zonās, 6.klases komanda pierādīja, ka tajā ir aktīvi, radoši, drosmīgi un gudri jaunieši. Ceru, ka nākamajā gadā komandā būs visi klases skolēni!

Paldies komandas kapteinei Kristiānai Brikmanei par viņas neatlaidību un apņēmību aizvest komandu līdz finālam! Paldies Lindai Podniecei par palīdzību FIZMIX eksperimenta filmēšanā un montēšanā! Paldies Raunas novada domei par piešķirto pagasta transportu!

6.klases audzinātāja, pedagoģe – karjeras konsultante Inta Paipala.

Ievietots 4 Jun, 2019 | Informāciju sagatavoja Ilze Podniece