Grāmatu pasaule

Šomēnes Pūcīšu bērni runā par un ap grāmatām. Mēnesi iesākām ar plānu, ko gribam paveikt un tā katru dienu pa mazumiņam ķērāmies klāt.

Pētījām, cik dažādas grāmatas ir mūsu grupas bibliotēkā. Noskaidrojām, kuras ir biezākas, kuras plānākas; kuras ir mācību, bet kuras pasaku grāmatas. Ir arī skanošas un pat izzinošas grāmatas, tādēļ visu mēnesi tās cītīgi pētījām, lasījām un rūpējāmies par tām.

Mēneša uzdevums – uzrakstīt savas mīļākās grāmatas nosaukumu, uzzīmēt un pastāstīt par to pārējiem. Paldies visiem, kuri iesaistījās, uzzinājām par 12 jaukām grāmatām, kuras vēl nav lasītas mūsu grupiņā!

Ja tēma par grāmatām, tad arī paši tās veidojam – top grāmatas ar interesantu nosaukumu – laparello; kā arī veidojam pasaku grāmatu, kurai bērni katrs pats izdomāja turpinājumu; tapa arī interesantas sporta vingrojumu grāmatas un pat mūzikas grāmatas.

Pie visiem ikdienas darbiem netiek aizmirstas arī aktīvas pastaigas uz mežu, kuru laikā skrienam, lecam, rāpjamies. Pacienājām arī meža zvērus, aiznesot viņiem ābolus. Protams, neizpaliek aktīvas rotaļas grupas laukumā, kur ceļam sniegavīrus un veļam milzu sniega pikas.

Šādi baudot ziemu, pienāk arī – sniega diena! Tā bērniem ļoti gaidīta un pozitīvām emocijām bagāta – taisam sniega eņģelīšus, šļūcam pa kalniem, skrienam un baudam jauko laiku. Pēc šādas aktīvas dienas katram tika arī pa mazai pateicībai!

Lai vēl daudz jauku brīžu mums visiem kopā!

Pūcīšu skolotājas – Laura, Anita

Pūcīšu skolotāju palīgs - Dana

Ievietots 29 Jan, 2021 | Informāciju sagatavoja Aiga Matjušenoka | Pūcītes